spot_img
DomůPro MužeUnihertz TickTock je chytrý telefon s hodinkami na zádech

Unihertz TickTock je chytrý telefon s hodinkami na zádech

Ne všechno zajímavé je také užitečné.

Unihertz TickTock 5G
Líbí se nám:
netradiční koncept
odolná konstrukce
kapacita baterie
doplňková tlačítka
rozumná cena
Nelíbí se nám:
reálná využitelnost druhého displeje
jen Full HD video
KOUPIT ZA 8000 Kč
Produkt na test poskytla společnost Unihertz

Co chytrý telefon, to netradiční koncept, jaký při konkurenci nenajdete. Společnost Unihertz není na Slovensku moc známá, ale její smartphony dokážou zaujmout právě svou jedinečností a neobvyklým pojetím jinak běžných řešení.

Není to tak dávno, co jsme testovali jeden z nejmenších chytrých telefonů na světě, model vybavený hardwarovou qwerty klávesnicí a nyní máme v rukou velký, či spíše mohutný odolný chytrý telefon. To samé o sobě až tak zajímavé není, ale stačí se podívat na jeho zadní stranu, kde najdete druhý, malý displej ve tvaru hodinek.

Pokusili jsme se zjistit, jestli má takový koncept smysl a zda vůbec do běžného života přináší nějaké výhody. Smartfony se dvěma displeji sice nejsou úplnou novinkou, ale v tomto designu jsme je ještě nepotkali.

Unihertz TickTock 5G je mohutný chytrý telefon určený pro ty, kteří preferují odolnou konstrukci před stylovým designem. Zatímco u jiných modelů vždy doporučujeme dokoupit ochranný obal, tak v tomto případě se obejdete i bez něj. V balení však jeden naleznete a dokonce i ochrannou fólii na displej.

- Advertisement -

spot_img

Worldwide News, Local News in London, Tips & Tricks

spot_img

- Advertisement -