spot_img
DomůSportŠéf Slavie je vážně nemocný. Když se to dozvěděl...

Šéf Slavie je vážně nemocný. Když se to dozvěděl trenér, celou noc nespal

Předsedovi představenstva fotbalového klubu SK Slavia Praha Jaroslavovi Tvrdíkovi diagnostikovali vážnou nemoc.

Jaroslav Tvrdík (vpravo) a Jindřich Trpišovský na archivním snímku.
Ve středu musel podstoupit onkologický operační zákrok v pražské nemocnici. Šéf úřadujícího českého mistra z posledních tří let bude od práce pauzovat minimálně čtyři měsíce.

Informace přinesl web Expres.cz, cituje jej portál iDnes.cz.

„Jsem v nemocnici, ale nechci to komentovat, je to soukromá věc. Navíc je válka, když trpí mnohem více lidí než já,“ napsal Expresu třiapadesátiletý Tvrdík v textové zprávě.

Slavia nevyužila vyloučení Štětinu a senzačně padla. Haraslín skóroval
O své diagnóze ví šéf Slavie asi čtrnáct dní, chod klubu je podle předem nastavených procesů zajištěn,“ ujistila Slavia v oficiálním prohlášení.

\“Celý klub a A-tým vyjadřují panu Tvrdíkovi v jeho důležitém zápase maximální podporu a v myslích jsme neustále s ním,\“ dodal klub.

Fotbalisté Slavie Praha budou v odvetě osmifinále Evropské konferenční ligy hájit v Linci náskok 4:1 z úvodního duelu v Edenu.

„Sešívání“ doma zvítězili nad zástupcem z Rakouska LASK Linz přesvědčivě 4:1. \“Věřím, že chlapci ve čtvrtek postoupí a bude to jízda až do finále,\“ zakončil Tvrdík.

„Vím to už od minulého týdne. Celou noc jsem z toho nespal,“ uvedl trenér Slavie Jindřich Trpišovský pro Sport.cz.

Někdejší politik ČSSD a ministr obrany Jaroslav Tvrdík se ve Slavii začal angažovat v roce 2015, kdy zprostředkoval prodej klubu čínskému vlastníkovi.

V dubnu 2016 se postavil do čela klubového představenstva. Od té doby je také jedním z nejmocnějších lidí v českém fotbale.

Podporu bývalému šéfovi už na sociální síti vyjádřil například reprezentační obránce Vladimír Coufal, který ze Slavie přestoupil do londýnského West Hamu.

- Advertisement -

spot_img

Worldwide News, Local News in London, Tips & Tricks

spot_img

- Advertisement -